logo     

Széchenyi István Katolikus Általános Iskola
Igazgató:
Nagyné Deli Mónika
Cím: 3390 Füzesabony, Kossuth Lajos út 1-3.
Telefonszám: 36/341-455
Faxszám: 36/341-455
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Honlap: www.szechenyikatfabony.suli.hu

 

Füzesabonyi Teleki Blanka Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Intézményvezető: Matináné Semperger Anikó
Cím: 3390 Füzesabony, Szabadság út 33.
Telefonszám: titkárság: 30/911-2627
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Blog: https://teleki-fuzesabony.edu.hu
A város északi részén található a Teleki Blanka Tagiskola. Közel 300 helybeli és környékbeli településről bejáró tanuló oktatása-nevelése folyik iskolánkban. 16 osztályban 29 nevelő dolgozik a tanulók felkészítésén. 3 iskolaotthonos osztályban valósul meg az egész napos iskolai nevelés. Alsó tagozatosaink délután napközi otthonban készülhetnek, felső tagozatosaink számára tanulószobát működtetünk.

A tartalmas szabadidő eltöltéséről sportkörök, szakkörök gondoskodnak. A választék színes: kézilabda, foci, asztalitenisz, túra, népi játékok, kézműves, informatika, színjátszó, elsősegélynyújtó, matematika várja az ügyesedni vágyó gyerekeket!

Az idegen nyelvek közül angolt vagy németet tanulhatnak tanulóink - csoportbontásban. Tehetséggondozó, felzárkóztató, felvételi előkészítő foglalkozásokat szervezünk képesség szerint.

A diákönkormányzat és a Botond Diáksport Egyesület számos programja vonzza a gyerekek mellett a szülőket is! A komoly tanulmányi munkát kirándulások, színházlátogatások, osztály bulik színesítik.

Tanulmányi- és sportversenyeken örömet jelent Telekisnek lenni, mert sikeresen szerepelnek tanulóink. Várjuk az újabb jelentkezőket!
Holnapunkon kizárólag az oldal működéséhez feltétlenül szükséges és munkamenet támogató, az egyes felhasználói munkamenetek azonosítására szolgáló sütiket (cookies) használunk a GDPR 6. cikk (1) bekezdésének e) pontja szerinti jogalap mellett, az adatkezelő egyes közfeladatainak ellátása céljából.
Adatkezelési tájékoztató