Hirdetmény (2026.09.04.)
- Részletek
Ingó árverési hirdetmény elektronikus eljárásban - SIGMA FAKTORING Zártkörűen Működő Részvénytársaság végrehajtást kérőnek (hivatkozási száma: 89519 VH), Kökény Dominik adós ellen folyamatban lévő végrehajtási ügyében árverést tűzök ki. A végrehajtást dr. Pusztavári Andrea közjegyző 11070/Ü/30564/2023/3 számú határozata alapján a végrehajtást dr. Pusztavári Andrea közjegyző a(z) 11070/Ü/70587/2023/2 számon kiállított végrehajtási lappal rendelte el, TELEFONSZOLGÁLTATÁSI SZERZŐDÉS címen fennálló 90 913 Ft és járulékai iránt. A bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény (továbbiakban Vht.) 132/B.§ - 132/G.§-ában írt rendelkezések szerint az alábbi ingóságot a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar által működtetett, az interneten [https://arveres.mbvk.hu] folyamatosan elérhető Elektronikus Árverési Rendszeren értékesítem.
Hirdetmény (2026.08.28.)
- Részletek
Hirdetményi idézés - A közjegyző az Eger településen, 2025. szeptember 4. napján meghalt Ruszó Jánosné, születési neve: Dudás Ilona (született: Debrecen, 1954. június 28., anyja születési neve: Bolgár Margit) volt 3378 Mezőszemere, Dobó Katalin út 2. alatti lakos örökhagyó hagyatéki eljárásában – tekintettel arra, hogy az örökségnek a törvényes örökösök által történt visszautasítása folytán arra vonatkozó adat merült fel, hogy más törvényes örökös hiányában a Magyar Állam örököl – az alábbi hirdetményt bocsátja ki:
Hirdetmény (2026.08.25.)
- Részletek
Hirdetményi idézés - A közjegyző a Mezőkövesd településen, 2026. február 17. napján meghalt Fodor Irén, születési neve: Nyéki Irén
(született: Berekböszörmény, 1949. november 12., anyja születési neve: Gyöngyösi Ilona) volt 3356 Kompolt, Deák Ferenc utca 50. alatti lakos örökhagyó hagyatéki eljárásában – tekintettel arra, hogy az örökségnek a törvényes örökös által történt visszautasítása folytán arra vonatkozó adat merült fel, hogy más törvényes örökös hiányában a Magyar Állam örököl – az alábbi hirdetményt bocsátja ki:
Közlemény - Füzesabony-Pusztaszikszó 0308/15 hrsz.-ú ingatlanon tervezett intenzív baromfitartó telep (közmeghallgatás)
- Részletek
A Környezetvédelmi Hatóság a Khvr. 9. § (1) bekezdése alapján, a 9. § (3) bekezdésre tekintettel a Füzesabony Polgármesteri Hivatal Jegyzőjével előzetesen egyeztetve, közmeghallgatást tart 2026. szeptember 22-én (kedd) 11:00 órai kezdettel, a Füzesabonyi Közösségi Házban (rendezvényterem, volt mozihelyiség) (3390 Füzesabony, Rákóczi út 50.).
Hirdetmény (2026.07.27.) - 04
- Részletek
Ingó árverési hirdetmény elektronikus eljárásban - Nemzeti Adó- és Vámhivatal Dél-budapesti Adóig. végrehajtást kérőnek (hivatkozási száma: 8396496110), Poczókné Nagy Beáta adós ellen folyamatban lévő végrehajtási ügyében árverést tűzök ki. A végrehajtást a(z) NAV Dél-budapesti Adó és Vámigazgatósága Bíróság 6711187987 számú határozata alapján a végrehajtást a(z) NAV Dél-budapesti Adó és Vámigazgatósága Bíróság a(z) 7973609320 számon kiállított közigazgatási határozattal rendelte el, ADÓTARTOZÁS címen fennálló 1 655 769 Ft és járulékai iránt. A bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény (továbbiakban Vht.) 132/B.§ - 132/G.§-ában írt rendelkezések szerint az alábbi ingóságot a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar által működtetett, az interneten [https://arveres.mbvk.hu] folyamatosan elérhető Elektronikus Árverési Rendszeren értékesítem.
Hirdetmény (2026.07.27.) - 03
- Részletek
Ingó árverési hirdetmény elektronikus eljárásban - OTP Faktoring Zrt. végrehajtást kérőnek (hivatkozási száma: 682965_521743/ 110005207), Nagy Sándor adós ellen folyamatban lévő végrehajtási ügyében árverést tűzök ki. A végrehajtást dr. Klement-Szüts Patricia közjegyző 42018/Ü/31206/2025/3 számú határozata alapján a végrehajtást dr. Klement-Szüts Patricia közjegyző a(z) 42018/Ü/70172/2026/2 számon kiállított végrehajtási lappal rendelte el, kölcsönösszeg címen fennálló 1 036 608 Ft és járulékai iránt. A bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény (továbbiakban Vht.) 132/B.§ - 132/G.§-ában írt rendelkezések szerint az alábbi ingóságot a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar által működtetett, az interneten [https://arveres.mbvk.hu] folyamatosan elérhető Elektronikus Árverési Rendszeren értékesítem.
Hirdetmény (2026.07.27.) - 02
- Részletek
Ingó árverési hirdetmény elektronikus eljárásban - OTP Faktoring Zrt. végrehajtást kérőnek (hivatkozási száma: 682965_521743/ 110005207), Nagy Sándor adós ellen folyamatban lévő végrehajtási ügyében árverést tűzök ki. A végrehajtást dr. Klement-Szüts Patricia közjegyző 42018/Ü/31206/2025/3 számú határozata alapján a végrehajtást dr. Klement-Szüts Patricia közjegyző a(z) 42018/Ü/70172/2026/2 számon kiállított végrehajtási lappal rendelte el, kölcsönösszeg címen fennálló 1 036 608 Ft és járulékai iránt. A bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény (továbbiakban Vht.) 132/B.§ - 132/G.§-ában írt rendelkezések szerint az alábbi ingóságot a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar által működtetett, az interneten [https://arveres.mbvk.hu] folyamatosan elérhető Elektronikus Árverési Rendszeren értékesítem.
Hirdetmény (2026.07.27.) - 01
- Részletek
Ingó árverési hirdetmény elektronikus eljárásban - Eisenkrammer Károly Róbert végrehajtást kérőnek (hivatkozási száma: ), Báder Dénes adós ellen folyamatban lévő végrehajtási ügyében árverést tűzök ki. A végrehajtást dr. Joó Andrea közjegyző 23020/Ü/30022/2026/3 számú határozata alapján a végrehajtást dr. Joó Andrea közjegyző a(z) 23020/Ü/70146/2026/2 számon kiállított végrehajtási lappal rendelte el, KÖLCSÖNSZERZŐDÉS címen fennálló 2 000 000 Ft és járulékai iránt. A bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény (továbbiakban Vht.) 132/B.§ - 132/G.§-ában írt rendelkezések szerint az alábbi ingóságot a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar által működtetett, az interneten [https://arveres.mbvk.hu] folyamatosan elérhető Elektronikus Árverési Rendszeren értékesítem.
Hirdetmény (2026.07.10.)
- Részletek
Ingó árverési hirdetmény elektronikus eljárásban - OTP Faktoring Zrt. végrehajtást kérőnek (hivatkozási száma: 678926_522349/ 110006229), Biró László Sándor adós ellen folyamatban lévő végrehajtási ügyében árverést tűzök ki. A végrehajtást dr. Bihari Ágnes közjegyző 31027/Ü/31068/2025/4 számú határozata alapján a végrehajtást dr. Bihari Ágnes közjegyző a(z) 31027/Ü/70195/2026/2 számon kiállított végrehajtási lappal rendelte el, KÖLCSÖNSZERZŐDÉS címen fennálló 1 200 000 Ft és járulékai iránt. A bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény (továbbiakban Vht.) 132/B.§ - 132/G.§-ában írt rendelkezések szerint az alábbi ingóságot a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar által működtetett, az interneten [https://arveres.mbvk.hu] folyamatosan elérhető Elektronikus Árverési Rendszeren értékesítem.
Hirdetmény (2025.12.15.) - 02
- Részletek
Folyamatos ingatlanárverési hirdetmény - OTP Faktoring Zrt. végrehajtást kérő és társa(i) (hivatkozási száma: 379193_296857/ 91010252/ OU-ÉKM-FK-14-13), Sik Anna (korábban:Bordács Józsefné) adós ellen megindult végrehajtási ügy(ek)ben tájékoztatom a feleket és érdekelteket, hogy a követelés(ek) behajtása érdekében adós(ok) tulajdonában álló ingatlanra a bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény (a továbbiakban: Vht.) 159. § (1) bekezdés értelmében folyamatos árverezés iránti hirdetményt teszek közzé. Az alapügyben a végrehajtást dr. Nagy Ildikó közjegyző 34012/Ü/30193/2015/3 számú határozata alapján dr. Nagy Ildikó közjegyző a(z) 34012/Ü/70007/2017/2 számon kiállított végrehajtási lappal rendelte el, kölcsönösszeg címen fennálló 292 118 Ft főkövetelés és járulékai behajtása iránt.
Hirdetmény (2025.07.21.)
- Részletek
Folyamatos ingatlanárverési hirdetmény - AxFina Hungary Zrt. végrehajtást kérő (hivatkozási száma: 156849VH0007), Fried Péterné adós ellen megindult végrehajtási ügy(ek)ben tájékoztatom a feleket és érdekelteket, hogy a követelés(ek) behajtása érdekében adós(ok) tulajdonában álló ingatlanra a bírósági végrehajtásról szóló 1994. évi LIII. törvény (a továbbiakban: Vht.) 159. § (1) bekezdés értelmében folyamatos árverezés iránti hirdetményt teszek közzé. Az alapügyben a végrehajtást dr. Chalupa Dániel közjegyző 44015/Ü/31458/2019/5 számú határozata alapján dr. Chalupa Dániel közjegyző a(z) 44015/Ü/70071/2023/2 számon kiállított végrehajtható okirattal rendelte el, kölcsönösszeg címen fennálló 10 000 000 Ft főkövetelés és járulékai behajtása iránt.

